RN73H2BTTD3830F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD3830F25
JLCPCB Part #
C3977947
Package
1206
Description
250mW 383Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS