RN73H2BTTD3830F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3830F10
JLCPCB Part #
C2558956
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS