RN73H2BTTD3830A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3830A10
JLCPCB Part #
C4262655
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS