RN73H2BTTD3742C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3742C10
JLCPCB Part #
C2569846
Description
250mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS