RN73H2BTTD3741F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3741F25
JLCPCB Part #
C2543094
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS