RN73H2BTTD3653D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3653D50
JLCPCB Part #
C2542554
Description
250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS