RN73H2BTTD3653C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3653C50
JLCPCB Part #
C4230027
Description
250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS