RN73H2BTTD3613F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3613F25
JLCPCB Part #
C2542903
Description
250mW 361kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS