RN73H2BTTD3613C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3613C50
JLCPCB Part #
C2556400
Description
250mW 361kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS