RN73H2BTTD3611B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3611B50
JLCPCB Part #
C4161356
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.61kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS