RN73H2BTTD3610B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3610B10
JLCPCB Part #
C2574049
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS