RN73H2BTTD3600F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3600F50
JLCPCB Part #
C4055835
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS