RN73H2BTTD3600F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3600F10
JLCPCB Part #
C2558793
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS