RN73H2BTTD35R7B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD35R7B25
JLCPCB Part #
C4118491
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS