RN73H2BTTD3442C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3442C50
JLCPCB Part #
C4265755
Description
250mW 34.4kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS