RN73H2BTTD3440D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3440D50
JLCPCB Part #
C2543974
Description
250mW 344Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS