RN73H2BTTD3402F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3402F50
JLCPCB Part #
C2543499
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS