RN73H2BTTD3402C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3402C50
JLCPCB Part #
C4184138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS