RN73H2BTTD3320F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3320F50
JLCPCB Part #
C4127537
Description
250mW 332Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS