RN73H2BTTD32R8B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD32R8B50
JLCPCB Part #
C2557505
Description
250mW 32.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS