RN73H2BTTD3283F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD3283F100
JLCPCB Part #
C2541203
Description
-55℃~+155℃ 250mW 328kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS