RN73H2BTTD3283B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3283B50
JLCPCB Part #
C4271415
Description
-55℃~+155℃ 250mW 328kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS