RN73H2BTTD3282F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3282F25
JLCPCB Part #
C2541229
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS