RN73H2BTTD3243B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3243B10
JLCPCB Part #
C2574223
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS