RN73H2BTTD3240A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD3240A05
JLCPCB Part #
C3987022
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS