RN73H2BTTD3202B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3202B25
JLCPCB Part #
C2560040
Description
250mW 32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS