RN73H2BTTD3202A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3202A10
JLCPCB Part #
C4146726
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS