RN73H2BTTD3200F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3200F10
JLCPCB Part #
C2559132
Description
-55℃~+155℃ 250mW 320Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS