RN73H2BTTD3200C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3200C25
JLCPCB Part #
C2560002
Description
-55℃~+155℃ 250mW 320Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS