RN73H2BTTD3200A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD3200A05
JLCPCB Part #
C4188462
Description
-55℃~+155℃ 250mW 320Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS