RN73H2BTTD31R6F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD31R6F25
JLCPCB Part #
C2541295
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS