RN73H2BTTD3161F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3161F50
JLCPCB Part #
C2541635
Description
250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS