RN73H2BTTD30R5F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD30R5F25
JLCPCB Part #
C2541501
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS