RN73H2BTTD30R1C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD30R1C50
JLCPCB Part #
C2557452
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS