RN73H2BTTD3092C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3092C50
JLCPCB Part #
C4067696
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS