RN73H2BTTD3092A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3092A10
JLCPCB Part #
C3970999
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS