RN73H2BTTD3091B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD3091B10
JLCPCB Part #
C2574215
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS