RN73H2BTTD3052C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3052C25
JLCPCB Part #
C2558256
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS