RN73H2BTTD3052B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3052B25
JLCPCB Part #
C2557233
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS