RN73H2BTTD3051F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3051F50
JLCPCB Part #
C2541609
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS