RN73H2BTTD3050F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3050F25
JLCPCB Part #
C2542280
Description
-55℃~+155℃ 250mW 305Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS