RN73H2BTTD3010F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3010F50
JLCPCB Part #
C2542044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS