RN73H2BTTD3010C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3010C50
JLCPCB Part #
C4313999
Description
250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS