RN73H2BTTD3002A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD3002A05
JLCPCB Part #
C4303450
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS