RN73H2BTTD3001A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD3001A05
JLCPCB Part #
C4280130
Description
250mW 3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS