RN73H2BTTD2983D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2983D100
JLCPCB Part #
C4001564
Description
250mW 298kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS