RN73H2BTTD2982B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2982B50
JLCPCB Part #
C2555886
Description
250mW 29.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS