RN73H2BTTD2981F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2981F25
JLCPCB Part #
C3955078
Description
-55℃~+155℃ 2.98kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS