RN73H2BTTD2942B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2942B50
JLCPCB Part #
C2555884
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS