RN73H2BTTD2940A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2940A10
JLCPCB Part #
C4100058
Description
250mW 294Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS